головна
    про нас
   наші проекти
пошукові загони клубу
   контакти5 травня 2012 р., Юрівка, Київська обл., урочисте поховання 24 бійців та командирів (відео)   5 травня 2012 року в селі Юрівка Києво-Святошинського району Київської області відбулось урочисте поховання 24 бійців та командирів Червоної Армії, які загинули тут в серпні-вересні 1941 року, захищаючи Київ. Завдяки Київському історико-патріотичному Клубу "Пошук" іще 24 героїв було повернуто з небуття. Проводити в останній путь воїнів, що ціною власного життя забезпечили нам та нашим нащадкам вільне та мирне сьогодення, прийшли жителі села, представники обласної та районної влади, представники ветеранських організацій, молодь та школярі Києва та області.
   В тиші травневого ранку на сільському кладовищі біля братської могли пролунали слова прощання:

   Сьогодні ми зібралися тут щоб з великою вдячністю і глибокою шаною проводити в останню путь героїв, що загинули 71 рік тому захищаючи Київ, захищаючи свою Батьківщину.
   71 один рік вони лежали непоховані в цій землі, а їх долі, подвиг і смерть вмістились в казенний штамп - «пропал безвести». За цими словами байдужість тої влади до свого народу, своїх солдатів.
   Але ми - народ, завжди пам’ятатимемо своїх героїв, своїх батьків, дідів, прадідів - тих хто своїм потом і кров’ю подарував нам вільне життя та нашу прекрасну Батьківщину.
   Сьогодні ми віддали їм невеличку частинку нашого невиплатного боргу перед ними.
   Поклонімось живим ветеранам, поклонімось загиблим воїнам. Захищаючи Батьківщину ці люди без страху і вагань віддали найдорожче - своє життя.
   Будемо достойні їх пам’яті - будемо любити Батьківщину так само щиро як вони - без страху і без вагань.


В урочистих похоронах взяли участь:
   Крижевич Святослав Олегович - голова ради Київського історико-патріотичного клубу «Пошук».
   Довгань Володимир Васильович - виконуючий обов’язки сільського голови Віти-Поштової та Юрівки.
   Костина Віктор Анатолійович - заступник голови Києво-Святошинської районної ради.
   Іскоростенський Анатолій Миколайович - заступник голови Києво-Святошинської районної адміністрації.
   Цікаленко Юрій Володимирович - депутат Київської обласної ради.
Висловлюємо їм щиру вдячність за підтримку нашої роботи та допомогу в організації цього поховання! Окремо хочемо подякувати нашим давнім товаришам - "Київський Клуб "Червона Зірка"" !Додакові матеріали:
Голос громад Київщини
Укрінформ
5 канал